Programowanie oraz zdalny serwis

programowanie

W ofercie firmy JJ Automatyka znajduje się również usługa programowania sterowników Eliwell.

Zapewniamy pełne wsparcie projektu, począwszy od przygotowania założeń na podstawie wytycznych od klienta, po uruchomienie układu i sprawdzenie poprawności działania.

Programowanie możliwe jest w kilku wariantach:

– wysyłka zaprogramowanego sterownika do klienta.

– wysyłka gotowego programu do samodzielnego wgrania, na przykład przy pomocy pamięci USB.

– zdalne programowanie sterownika, podłączonego do sieci Internet.

Ponadto w zależności od przewidzianego sterownika, poza przygotowaniem standardowej aplikacji sterującej, proponujemy również:

– przygotowanie sterownika do pracy w układzie BMS.

– programowanie webserwera i strony WWW sterownika, za pomocą której możliwe jest pełne zarządzanie układem przy pomocy dowolnego urządzenia z przeglądarką stron internetowych. Dzięki takiej usłudze możliwe jest nie tylko odczytywanie i ustawianie parametrów z dowolnego miejsca ale również zdalna diagnostyka układu, co z jednej strony znacząco skraca czas reakcji na awarię, a dwa pozwala obniżyć koszty serwisu.

– powiadamianie o alarmach za pomocą wiadomości email do zdefiniowanych odbiorców. W przypadku wystąpienia awarii, sterownik podłączony do sieci Internet, wysyła komunikat o zaistniałej sytuacji i umożliwia szybkie jej wykrycie, skraca czas reakcji serwisu, pozwala zmniejszyć koszty wynikające z przestojów i wadliwie działającego układu.

– wysyłanie plików z raportami na adresy email.

Dla klientów JJ Automatyka dostarczamy bezpłatnie najnowszą wersję Free Studio, służącą do samodzielnego programowania sterowników Eliwell.